نحوه نوشتن دعا وطلسم

نحوه نوشتن دعا وطلسم

برای نوشتن دعا وطلسمات خیر مثل محبت..کارگشایی..رزق وروزی و…غیره باید لباس ومکانتان پاک باشد..بهتر است وضو داشته باشید..حدالامکان تنها باشید وهنگام نوشتن ذهن وحواستان معطوف طلسم یا دعایی که قصد نوشتنش را دارید..باشد.حبه ای قند یا نبات در دهانتان باشد.برای تمام اعمال خیر از عود استفاده کنید.برای هر دعا یا طلسم از یک قلم نو استفاده کنید.اگر از قلم نی خوشنویسی استفاده کنید بهتر است.منتها یادتان باشد که قلم نباید تراشیده شده باشد.باید خودتان آنرا بتراشید.از مرکب زعفران که در آن مقداری مشک وگلاب باشد استفاده کنید.کاغذ معمولا از رنگ زرد استفاده میشود.مگر در مواردی که قید شده باشد..از چه رنگی استفاده شود.این که در چه جهتی بنویسید نیز مهم است.معمولا سه روز بعد از نوشتن ..طلسم یا دعا فعال میشود.
خواص جادویی گیاهان
برای ارتباط واحضار ارواح مردگان میتوانید از گیاهان زیر استفاده کنید..قاصدک..بومادران..رزمار ی..
خواص جادویی گیاهان
از مواد زیر میتوانید برای قوی کردن ومحکم کردن رابطه عشقی ضعیف استفاده کنید..غنچه گل سرخ..گل اسطوخودوس..
خواص جادویی گیاهان
برای دور کردن فیزیکی وطبیعی هر چیز مزاحم..اشخاص فضول..وعاشق سمج ونا مطلوب ودشمن قوی..میتوانید از گیاهان زیر استفاده کنید وبه همراه داشته باشید..نمک..فلفل قرمز..فلفل سیاه..
خواص جادویی گیاهان
برای جذب عشق..رویا..و شهوت..میتوانید از گیاهان زیر استفاده کنید وانها را همیشه همراه داشته باشید..اسطوخودوس..بومادران.. و رزماری.
خواص جادویی گیاهان
برای جذب پول میتوانید سه گیاه زیر را بصورت خشک شده والبته سالم..نه پودر شده با هم و در کنار هم در کیف پولتان قرار دهید. شما میتوانید کیفی را جداگانه به اینکار اختصاص دهید..فلفل فرنگی شیرین..دارچین..و آویشن.
مطالب اولیه
شما ابتدا باید به این کار اعتقاد قلبی داشته باشید. واین کار رو از روی هوا وهوس انجام ندید. وهرگز مسائل آن را به بازی نگیرید. و هیچوقت از این کار به عنوان شغل وکسب درآمد استفاده نکنید. چون هم دعایتان بی اثر میشود و هم نیروی معنویتان کاسته میشود.این یک اصل مهم است
منبع تبیان

1 پاسخ به “نحوه نوشتن دعا وطلسم

  1. سلام قلم هایی که تو بازار هست تراش خوردن میشع سرشو شکست و دوباره تراش بدیم ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *